Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Analýza anjela strážneho

12,00 

Každý človek pri narodení dostáva do vienka aj svojho Ochrancu – Strážneho anjela – ktorého úlohou je vás podporovať, chrániť či formou vnútorného hlasu usmerňovať.

čísla v kruhu

Celoživotný Profil

12,00 

Celoživotný profil Vám prezradí od dňa narodenia ako Váš život plynie, v ktorom roku ste pod akým vplyvom vibrácií čísel, čo Vám môže pomôcť lepšie pochopiť súvislosti z Minulosti a zariadiť sa do Budúcnosti. Prehľadný výpočet vibrácií čísel vám odhalí pôsobenie a tón vibrácie čísla každého cyklu aj roku počas celého života.

K objednávke na vypracovanie je potrebné uviesť Doplňujúce informácie:
(* = Požadovaná položka)

osobný profil obrázok

Osobný Profil

60,00 

Výklad osobnosti prezradí výnimočné kvality osobnosti, zmysel naplňovania úloh životnej cesty aj životné skúšky v konkrétnych rokoch.
Osobný profil odhaľuje vaše prednosti a slabé stránky, predpoklady, zlomový rok v živote, rok skutočnej dospelosti, to pod akou vibráciou čísla sa práve v tomto období nachádzate a čo to pre vás znamená.

zem vo vesmíre s hodinovými ručičkami a dve ruky

Tarot – analýza plánovania budúcnosti

52,00 

Stanovili ste si cieľ a radi by ste sa dozvedeli ako sa vyvinie? Tento typ tarot-analýzy ozrejmí dôvody, prostriedky, príležitosti a kroky v realizácii vášho konkrétneho zámeru.
K objednávke na vypracovanie je potrebné uviesť Doplňujúce informácie:
(* – Požadovaná položka)

Karta Milenci zo sady Osho Zen Tarot

Tarot zrkadlo vzťahu

52,00 

Zrkadlo vzťahu je písomnou tarotovou analýzou odhaľujúcou s úctou a rešpektom tajomstvá vo Vašom vzťahu k milovanej bytosti v troch rôznych rovinách – mentálnej, emocionálnej a fyzickej. Vyjasní sa Vám, čo zrkadlíte Vy partnerovi/partnerke a on/ona naopak Vám – v mentálnej, emocionálnej a fyzickej rovine. Dozviete sa, aké vzorce myslenia, cítenia a správania ovplyvňujú každého z Vás. Zároveň Vám tarotová analýza zodpovie na otázku, čo vás vo vzájomnom vzťahu spája alebo rozdeľuje. Môžete na základe poznatkov predvídať ďalší vývoj Vášho vzťahu. Prípadne si zodpovedať na otázku, prečo priťahujete práve daný typ partnera.

Tarot-horoskop na 1 rok

Tarot-Horoskop na 1 rok

60,00 

Jedinečný spôsob Tarot-horoskopu na celý rok z pohľadu dvanástich astrologických domov. Táto tarotová analýza vám prehľadne ukáže, čo vám rok prinesie vo všetkých sférach života. Táto analýza je prehľadnou informáciou aj o minulosti (ak si ho objednávate v priebehu roka), čo Vám môže pomôcť zodpovedať otvorené otázky, prečo sa niečo vo Vašom živote udialo tak, ako sa udialo.