Naša ponuka

Pomôžeme Vám nájsť odpovede na Vaše otázky.

  • Analýza strážneho anjela

Každý človek pri narodení dostáva do vienka aj svojho Ochrancu – Strážneho anjela – ktorého úlohou je vás podporovať, chrániť či formou vnútorného hlasu usmerňovať.
Podľa Starej Kabaly jestvuje 72 Strážnych anjelov. Spoznajte svojho Ochrancu a objavíte nové, nepoznané rezervy svojho Bytia. Spoznajte svojho

Strážneho anjela a dozviete sa napr. prečo váš život plynie práve takto …

  • Numerologia – celoživotný profil

Celoživotný profil Vám prezradí od dňa narodenia ako váš život plynie, v ktorom roku ste pod akým vplyvom vibrácií čísel, čo vám môže pomôcť lepšie pochopiť súvislosti z Minulosti a zariadiť sa do Budúcnosti.

Riešite práve v tomto roku zdravotné problémy? Prenasleduje vás nešťastie? Podľahli ste negatívnym vplyvom čísla roku? Nič nie je stratené, každé číslo predstavuje aj pozitíva. Ich poznaním sa mnohým starostiam a problémom môžete vyhnúť alebo ich zmierniť. Dozviete sa tiež, ktorý rok je najvhodnejší pre napr. uzavretie manželstva, zmenu zamestnania, začiatok nových aktivít.

  • Numerologia – osobný profil

Odhalí Váš charakter, prednosti a zápory, prezradí ako sa ukazujete svetu a kto ste v skutočnosti, ukáže cestu k naplneniu životného cieľa, dozviete sa odpoveď na otázku prečo robíte to čo robíte, koľký karmický život žijete, čo musíte v tomto živote splniť, Vaše skryté rezervy, Vaše najskrytejšie túžby, zistíte rok Vašej skutočnej dospelosti, dozviete sa v akom životnom cykle sa nachádzate a prečo…

Taktiež vám prezradíme čo ovplyvnilo vaše detstvo, dospievanie a obdobie rozkvetu. Do budúcnosti vám analyzujeme dôležité 9 ročné cykly ktoré vás čakajú so svojimi úlohami, čím môžete výrazne ovplyvniť svoj osud a život. Analýza zahŕňa aj dôležitú informáciu o živloch ktoré sú vám dané, čo vám dáva Čínsky lunárny kalendár alebo znamenie astrologického zvieratníka … a mnoho iných užitočných informácii, ktoré Vám pomôžu usmerniť alebo zmeniť Váš život k lepšiemu spôsobu pre dobro Vás, či Vašich blízkych. Osobný profil ide do hĺbky vašej osobnosti a vypracovávame ho na cca 14-20 strán textu A4.

ukážka výpočtu osobného numerologického profilu
  • Tarot – analýza rozhodnutia

Stojíte pred životne dôležitým rozhodnutím a netušíte ako ďalej? Pre ktorú z dvoch možností sa rozhodnúť? Tarotová analýza rozhodnutia Vám načrtne všeobecné tendencie jednej aj druhej alternatívy.

Idete do zahraničia alebo zostanete doma? Máte sa presťahovať alebo nie? Zvažujete rozchod alebo zblíženie? Radi by ste si správne zvolili medzi dvoma milovanými bytosťami, zamestnaniami alebo inými voľbami? V tarotovej analýze rozhodnutia sa dozviete, čo bude nasledovať, keď sa vyberiete jednou cestou a čo bude nasledovať, ak sa rozhodnete pre tú druhú. Tarotové karty velkých a malých arkán (tajomstiev) poodhalia a ukážu riešenie problému, ktorý pred vami stojí. Môžu vás varovať pred nebezpečenstvom alebo potvrdiť správnosť vášho rozhodnutia.

výklad siedmych kariet Rohrig tarotu na tému rozhodnutia
  • Tarot – analýza plánovania budúcnosti

Máte v hlave určitý cieľ, a nie ste si istí ako to všetko dopadne? Aké prostriedky použiť a aké kroky vykonať? Prípadne ste sa ocitli v neriešiteľnej situácii a nedokážete sa z nej vymotať a ani pochopiť dôvody z rôznych hľadísk? Potom tento druh tarotovej analýzy je tu práve pre vás.

Každý z nás si stanovuje zámery a plánuje viac či menej strategicky. Vedome alebo nevedome. Radi by ste vedeli, ako bude realizácia cieľa prebiehať? Či je niečo pod povrchom, o čom neviete? Alebo sa v zámere skrýva príležitosť, ktorú ste opomenuli? Položte otázku z akejkoľvek oblasti v živote, ktorú potrebujete rozriešiť alebo pochopiť. My vám vyložíme tarotové karty so sprievodným predpísaným rituálom. Dozviete sa aj predpokladaný časový horizont uskutočnenia zámeru. A výsledok tarotovej analýzy s vysvetlením vyložených kariet vám radi zašleme.

výklad kariet Rohrig tarotu na žltom podklade s obrátenými kartami Láska a Eso diskov
  • Tarot – výkladový horoskop na 1 rok

Jedinečný spôsob Tarot-horoskopu na celý rok z dvanástich možných pohľadov – z pohľadu rozvoja osobnosti, schopnosti materiálneho zabezpečovania, každodenných udalostí, rodiny, flirtu, práce a zdravia, partnerského vzťahu, osudových zásahov, ďalekých plánov do budúcnosti, ambícií, spoločenských vzťahov a podvedomých vplyvov. 

Táto an
alýza je prehľadnou informáciou aj o minulosti (ak si ho objednávate v priebehu roka), čo Vám môže pomôcť zodpovedať otvorené otázky, prečo sa niečo vo Vašom živote udialo tak, ako sa udialo. Tarot na 1 rok analyzuje všetky oblasti života pomocou výkladu 12 Tarotových kariet Veľkých a Malých Arkán, zoradených do astrologických domov. Veľmi detailne spracovaná informácia Vás bezpečne povedie všetkými úskaliami a odhalí Vám všetky pozitíva, ktoré môžete využiť vo svoj prospech. Objednajte si túto analýzu už teraz!

astrologický zverokruh
  • Tarot – zrkadlo vzťahu

To, čo dvoch ľudí spája a zvádza dohromady je láska. A láska medzi mužom a ženou je záhadou. Každý z nás je vzťahmi zasiahnutou bytosťou a to bez ohľadu na to, či vzťahy vyhľadáva alebo sa im vyhýba. Zrkadlo vzťahu je tarotovou analýzou odhaľujúcou s úctou a rešpektom tajomstvá vo Vašom vzťahu k milovanej bytosti v troch rôznych rovinách – mentálnej, emocionálnej a fyzickej. Dozviete sa, aké vzorce myslenia, cítenia a správania sa ovplyvňujú každého z vás a zároveň, čo vás vo vzájomnom vzťahu spája alebo rozdeľuje. Prijatie lásky cez poznanie zákutí vlastnej duše sa stáva zároveň sebaprijatím. Postupne odhaľované tajomstvá môžete využiť aj pre svoj osobný aj duchovný rozvoj.

Veľmi detailne spracovaná informácia Vás bezpečne povedie všetkými úskaliami a odhalí Vám všetky osudové zákutia. Ak ste pripravení urobiť prvé kroky k dobrodružnej ceste sebapoznávania sa cez partnera v láske, vaša neohraničená láska bude rozkvitať!

výklad deviatich kariet Rohrig tarotu na tému vzťahu na žltom podklade