Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

čísla v kruhu

Celoživotný Profil

12,00 

Celoživotný profil Vám prezradí od dňa narodenia ako Váš život plynie, v ktorom roku ste pod akým vplyvom vibrácií čísel, čo Vám môže pomôcť lepšie pochopiť súvislosti z Minulosti a zariadiť sa do Budúcnosti. Prehľadný výpočet vibrácií čísel vám odhalí pôsobenie a tón vibrácie čísla každého cyklu aj roku počas celého života.

K objednávke na vypracovanie je potrebné uviesť Doplňujúce informácie:
(* = Požadovaná položka)

osobný profil obrázok

Osobný Profil

60,00 

Výklad osobnosti prezradí výnimočné kvality osobnosti, zmysel naplňovania úloh životnej cesty aj životné skúšky v konkrétnych rokoch.
Osobný profil odhaľuje vaše prednosti a slabé stránky, predpoklady, zlomový rok v živote, rok skutočnej dospelosti, to pod akou vibráciou čísla sa práve v tomto období nachádzate a čo to pre vás znamená.

Tarot-horoskop na 1 rok

Tarot-Horoskop na 1 rok

60,00 

Jedinečný spôsob Tarot-horoskopu na celý rok z pohľadu dvanástich astrologických domov. Táto tarotová analýza vám prehľadne ukáže, čo vám rok prinesie vo všetkých sférach života. Táto analýza je prehľadnou informáciou aj o minulosti (ak si ho objednávate v priebehu roka), čo Vám môže pomôcť zodpovedať otvorené otázky, prečo sa niečo vo Vašom živote udialo tak, ako sa udialo.